Дана

Тип роботи: Реферат

Замовляла реферат з цивільного права, моє замовлення виконали вчасно та відповідно до моїх вимог, були невеликі правки, які швидко внесли безкоштовно. Дуже дякую за допомогу, компанія перевірена.

Роман

Тип роботи: Задачі

Через роботу не встигаю якісно навчатись, мій друг порадив цю компанію, замовляв завдання вже 3 рази, все добре та у викладачів питань не має, рекомендую!

Kate

Тип роботи: Звіт з практики

Я постійний клієнт ZULU, мені лінь навчатись та я часто замовляю роботи, через те, що я постійний клієнт в мене є гарні знижки. Дякую цьому сервісу за допомогу!

Богдан

Тип роботи: Бізнес-план

Замовляв заліковий бізнес-план в університет, роботу виконали за вимогами викладача, рекомендую відразу детально казати, що саме треба та які вимоги, щоб не виникало непорозумінь (я відразу забув написати детальні вимоги та у викладача були питання і необхідні були правки), загалом робота нормальна і мене все влаштувало, проблем не було, а це головне:)

Настя

Тип роботи: Інше

Необхідно було виконати дуже багато завдань з менеджменту (я взагалі не ходила на цей предмет), прийшла за порадою від подруги, строки були дуже короткі, але мені допомогли!!! Всі завдання виконали вчасно, я взагалі була в шоці бо вже думала, що попаду на пересдачу, дуже дякую ZULU за допомогу!

Влада

Тип роботи: Дипломна робота

Потрібна була допомога з дипломною по журналістиці, дипломну роботу замовила за два місяці до здачі. Дипломну написали швидко, але потрібні були правки, приємним є те, що всі правки безкоштовні! Ми довго працювали, але робота вийшла гарна, також бонусом мені безкоштовно зробили презентацію та доповідь до захисту. Рекомендую ZULU! Працюють чесно і на совість!

Аліна

Тип роботи: Курсова робота

Допомогли з курсовою роботою з педагогіки, я обрала складну тему та не змогла сама її осилити, мені підібрали план, літературу та написали роботу з унікальністю 79%! Дуже вдячна за допомогу, викладач сказав, що робота найкраща в групі

Ростик

Тип роботи: Диплом

Заказывал диплом з программирования, сделали все как нужно, в том числе и по написанию программы, спасибо ребятам за помощь, а то с работой вообще не успеваю учиться.

Di

Тип роботи: Інше

Спасибо ZULU за помощь, я очень часто заказываю задания по учебе, ребята очень выручают и делают все как нужно и самое главное без обмана! Спасибо за помощь

Каріна

Тип роботи: Есе

Дуже вдячна цьому сервісу за допомогу, мені потрібне було аналітичне есе з міжнародної економіки, вимоги були складні. Коли я отримала готове есе я була приємно здивована, що формальні всі вимоги були дотримані (унікальність роботи була 94%!!!!). В кінцевому результаті я отримала 5 балів!!!! Рекомендую цю компанію – працюють відповідально та чесно, що для мене є головним.

Максим

Тип роботи: Курсова робота

Заказал курсовую в последний момент, цена кусалась, но менеджер объяснила мне, чтобы цена выше из-за того, что дедлайн был 2 дня, работой остался доволен потому что в универе не было проблем.

Михайло

Тип роботи: Контрольна робота

ZULU просто топ! Потрібна була допомога з КР, вже знайшов допомогу, але інша компанія В ОСТАННІЙ момент сказала, що допомогти не зможе, це був повний треш. В інтернеті знайшов цю фірму, домовились про умови та оплату, завдання виконали, все ок.

Залиште вашу думку про нашу компанію

Ваш e-mail не буде опублікований

Відгуки

Відгуки наших клієнтів

4.8

Google

4.8

Ref-rating

4.9

Rating

4.7

Ми допомогли, коли це було необхідно

image
image
image
image
image
image
image
image
image

При будь-якому замовленні ми гарантуємо

icon

Правки

Безкоштовні правки у будь-якій кількості. Ми доведемо Вас до захисту замовленої роботи

icon

Якість

Оформлення замовлення відповідно до Ваших методичних рекомендацій та вимог викладача

icon

Унікальність

Унікальну роботу, при роботі з нами Ви не отримаєте скачану роботу з інтернету

Зробіть замовлення прямо зараз

  Вкажіть деталі замовлення

  Напишіть, яка саме допомога вам необхідна

  Обговоріть деталі та ціну з менеджером

  Вкажіть вимоги та побажання до замовлення – менеджер допоможе підібрати спеціаліста саме для вашого завдання

  Підтвердіть замовлення шляхом оплати авансу в розмірі 50%

  Оплатіть передплату та отримайте фіскальний чек

  Отримайте готову роботу та оплатіть другу частину

  Отримайте та перевірте вашу роботу, оплатіть другу частину замовлення