Замовити дипломну роботу

Ми напишемо якісну дипломну (кваліфікаційну) роботу з будь-яких точних чи гуманітарних дисциплін. Наші спеціалісти проаналізують наукову літературу, зроблять всі необхідні висновки та оформлять диплом відповідно до методичних рекомендацій, вимог викладача та ваших побажань. Ви отримаєте якісну та унікальну роботу, що глибоко розкриватиме тему дослідження та претендуватиме на високу оцінку. У дипломній роботі будуть здійснені всі необхідні дослідження, науковий аналіз, а також повністю розкрита тема. Ви отримаєте високу оцінку без проблем та перескладань

Замовити роботу

від 7 днів

від 2000 грн.

При будь-якому замовленні ми гарантуємо

icon

Правки

Безкоштовні правки у будь-якій кількості. Ми доведемо Вас до захисту замовленої роботи

icon

Якість

Оформлення замовлення відповідно до Ваших методичних рекомендацій та вимог викладача

icon

Унікальність

Унікальну роботу, при роботі з нами Ви не отримаєте скачану роботу з інтернету

image

Отримай знижку!

При оформленні першого замовлення назвіть менеджеру
промокод «НОВИЙ КЛІЄНТ» та отримайте знижку 15%
на будь-яку курсову роботу

Відгуки

Відгуки наших клієнтів

4.8

Google

4.8

Ref-rating

4.9

Rating

4.7

Ми допомогли, коли це було необхідно

image
image
image
image
image
image
image
image
image

FAQ

Скільки коштує дипломна робота?

Ціна на дипломні роботи у нас стартує від 2500 грн., проте варто врахувати неординарність вашого замовлення та строки для виконання. Бажаєте зробити роботу швидше – доведеться заплатити більше. При цьому про якість ми потурбуємося за будь-яких строків.

Чому варто замовити дипломну роботу в нас?

Діяльність ZULU регламентується чинним законодавством та договором між вами, нашими клієнтами, та компанією, тому наша співпраця буде не лише якісною та швидкою, а ще й безпечною.

4.9/5 - (141 голос)
Оцініть запис

Зробіть замовлення прямо зараз

  Вкажіть деталі замовлення

  Напишіть, яка саме допомога вам необхідна

  Обговоріть деталі та ціну з менеджером

  Вкажіть вимоги та побажання до замовлення – менеджер допоможе підібрати спеціаліста саме для вашого завдання

  Підтвердіть замовлення шляхом оплати авансу в розмірі 50%

  Оплатіть передплату та отримайте фіскальний чек

  Отримайте готову роботу та оплатіть другу частину

  Отримайте та перевірте вашу роботу, оплатіть другу частину замовлення

  Завершальний етап навчання у виші – підготовка дипломного проєкту. До роботи великого обсягу висуваються високі вимоги за змістом і оформленням. Необхідне глибоке вивчення теми, дослідження з відображенням висновків у практичній частині. Не кожен студент готовий самостійно виконати таке складне завдання. Наша компанія ZULU займається написанням студентських проєктів з гуманітарних і технічних дисциплін. Дипломна робота на замовлення – це гарантія успішного закінчення освіти з високою оцінкою.

  Переваги купівлі готового проєкту

  Дипломна робота має відповідати методичним рекомендаціям і вимогам наукового керівника. У проєкті передбачені об’ємні теоретична і практична частини з обґрунтованими висновками.

  Щоб уникнути багаторазових повернень на доопрацювання, пропонуємо купити диплом у нашій компанії. Переваги професійного виконання проекту:

  • пошук актуальної інформації у великій базі наукових джерел;
  • грамотна подача матеріалу у відповідності із зазначеним завданням;
  • аналіз отриманої інформації з докладним розкриттям теми;
  • проведення глибокого дослідження і складання висновків;
  • правильне оформлення дипломної роботи та списку літератури;
  • написання тексту з високим показником унікальності;
  • внесення правок після перевірки матеріалу.

  Ми готові допомогти у виконанні проєктів з точних дисциплін і гуманітарних предметів. Написання роботи професійним автором – запорука успішного захисту диплома. Якщо ви хочете замовити дипломну, менеджер нашої компанії підбере кращого виконавця, який зробить завдання якісно і в строк.

  Як замовити дипломну роботу

  Написання дипломних проєктів – відповідальна трудомістка робота, що вимагає глибоких наукових знань з теми, вміння аналізувати матеріал і грамотно подавати інформацію в дослідженні. Тому для багатьох зручніше і вигідніше отримати готовий результат і не провалити захист. Щоб замовити дипломну роботу в нашій компанії, необхідно:

  1. Заповнити просту форму заявки.
  2. Вказати контактну інформацію.
  3. Обрати тип роботи і тему.
  4. Ввести назву предмета.
  5. Вказати необхідну оригінальність.

  Після цього з вами зв’яжеться менеджер для обговорення деталей замовлення і плану проекту. Фахівець повідомить, скільки коштує дипломна робота, з огляду на складність теми, обсяг завдання і термін здачі. Вам необхідно підтвердити замовлення і внести 50% ціни. Другу половину вартості ви оплачуєте після отримання готового результату і перевірки диплома науковим керівником. При виконанні поставленого завдання наш автор виконає всі методичні рекомендації, грамотно оформить проєкт, за необхідності внесе правки на вимогу замовника. Ми працюємо офіційно за договором. Оплата здійснюється з видачею фіскального чека.

  Про нас

  Компанія «ZULU» надає послуги з написання всіх видів студентських робіт в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі. Працюємо офіційно за договором з видачею фіскального чека. Виконуємо завдання з будь-яких гуманітарних та точних дисциплін. Ми напишемо курсову, дипломну або будь-яку іншу роботу у необхідні для вас строки відповідно до ваших вимог та побажань. Ви отримаєте якісну, унікальну роботу, яка відповідатиме всім методичним рекомендаціям та вимогам викладача