Підготовка до сесії чи іспитів це складне завдання, для гарної підготовки необхідно виділити достатньо часу та сил, нижче ми розмістили поради, які допоможуть вам при підготовці до сесії (всі поради перевірені на власному досвіді нашим багаторічним досвідом у сфері навчання та роботи у ВНЗ):
Порада № 1
Правильно розподіліть час на підготовку та складіть план підготовки до іспиту чи заліку (краще такий план зробити письмовим), на час підготовки до іспиту відкладіть всі свої справи та 80-90% вільного часу та уваги приділяйте саме підготовці (складання іспитів це фінальна частина навчання, буде дуже прикро якщо після цілого навчального семестру чи року ви отримаєте погану оцінку), тим паче, що після кожної сесії тривають канікули під час яких ви можете вільно відпочивати та займатись своїми справами).
Порада № 2
Перед кожним окремим іспитом краще проконсультуватись з викладачем (ідеально з тим, що буде його приймати), треба дізнатися на чому робити аспекти, по якій літературі краще готуватись тощо. Краще не нехтувати цією порадою, оскільки всі ми люди та нам більше подобається коли цікавляться тим, що ми робимо та дотримуються наших порад.
Порада № 3
Не жалійте грошей на якісну наукову літературу (особливо якщо це стосується навчальних посібників та підручників) краще витратити додаткові 1000 грн., але отримати якісні знання та гарну оцінку (краще купувати видання останніх років, які є найбільш актуальними).
Порада № 4
За можливості обговорюйте завдання та інші деталі підготовки з друзями та одногрупниками – при спілкуванні ви будете задавати питання, що вас турбують та відповідати на питання ваших колег (спілкування на проблемну тему допоможе більш детально зрозуміти навчальні питання та під час складання іспиту здійснити висвітлення теми саме своїми словами. Для викладача головне щоб студент розумів проблемну тему, коли ви викладаєте тему власними словами без фраз з книг чи конспектів це каже викладачу, що ви вільно орієнтуєтесь в темі та зрозуміли її – майже завжди гарантує високу оцінку).
Порада № 5
За можливості дізнайтесь у старших курсів про викладача, що буде приймати іспит тобто його особливості викладання та оцінювання (https://studzona.com/teacher – гарний сервіс де можна почитати відгуки про викладачів та особливості їх роботи). Однак в даному випадку можна потрапити на чутки, оскільки іноді студенти говорять не правду та люблять «додумати» щось своє, тому варто користуватись порадами лише тих студентів, яким ви довіряєте.
Порада № 6
НІКОЛИ не відкладайте підготовку до іспиту на останню ніч чи на ранок дня, коли будете здавати іспит – інформації необхідно засвоїтись (вам головне не прочитати відповіді на питання, а засвоїти їх). Вам необхідно гарно виспатись перед іспитом та з ранку гарно поїсти, щоб мозок був готовий до стресу та складної розумової активності.
Порада № 7
Відповідайте на іспиті якомога скоріше, тобто не йдіть відповідати останнім чи в кінці, оскільки під час очікування ви будете втрачати концентрацію та власні сили (краще відповідати в першій п’ятірці та швидше звільнитися і займатись своїми справами). Відповідайте лише по суті та не треба «лити воду» – краще відповісти менше, але по суті теми, коли ви відходите від теми це каже викладачу про те, що ви погано орієнтуєтесь в питаннях.
Ви завжди можете звернутись до нас за допомогою, наші перевірені спеціалісти підготують роботу з необхідним для вас рівнем унікальності, що буде відповідати вимогам викладача та вашим побажанням, успіхів в навчанні!