Коротка відповідь – ніяк. Не ведіться на всі відео та сайти, які пропонують 100% робочий метод обходу перевірки на антиплагіат буквально за декілька десятків гривень або за декілька хвилин – це все не правда. Наша компанія працює більше 5 років та ми особисто не один раз перевіряли всі доступні способи, які пропонують в Інтернеті, вони не працюють, а студенти отримують двійки та проблеми в університеті за спроби шахрайства. Але не варто відразу засмучуватись, оскільки є способи, які дозволяють хоча й не обманути систему перевірки унікальності, але значно спросити собі роботу при підготовці необхідного рівня унікальності тексту.

Не використовуйте синонімайзери або інші схожі програми – вони не працюють. Сучасні сайти перевірки тексту на унікальність аналізують великі об’єми даних та перш за все створені з метою блокування та виявлення способів, які містяться в мережі Інтернет (заміна символів, зміна коду документу, заміна синонімами тощо) – всі ці способи без великих проблем відразу виявляються антиплагіатами! Нижче ми розглянемо найбільш адекватні способи швидкого збільшення унікальності тексту:

Спосіб № 1 (найбільш якісний та ефективний)

Вручну переписувати текст своїми словами – рерайтинг. Цей спосіб є найскладнішим, однак ви отримаєте дуже високий рівень унікальності та дійсно гарну й якісну роботу. Наші спеціалісти користуються виключно даним методом роботи з унікальністю. Приклад: «Тривалий час у літературі доводиться необхідність розмежування у предметі адміністративного права управлінської (владної) та публічно-сервісної (невладної) складових», тепер за допомогою рерайтингу ми перефразуємо це речення своїми словами: «Дуже довгий час у науковій спільноті обговорюється думка щодо розмежування публічно-сервісної та владної (управлінської) частин, які є окремими складовими предмету адміністративного права». Як ви можете бачити зміст залишився повністю таким же, однак друга частина тексту є повністю унікальною. Рекомендуємо використовувати даний метод, оскільки він дійсно працює на всі 100% (перевірено на власному досвіді).

Спосіб № 2

Використання наукових даних з міжнародних видань, які публікуються іноземними мовами (російська, англійська, німецька тощо): ви знаходите наукову публікацію з теми вашого дослідження, однак ця публікація має бути на іншій мові. Ви берете необхідну частину тексту та переводите самостійно або через перекладач на українську мову. В даному випадку ресурс перевірки на антиплагіат не побачить запозичення та скоріше за все дана частина буде унікальною на 100%.

Спосіб № 3 (не рекомендуємо)

Підвищення унікальності тексту за допомогою перекладача. Ви берете частину тексту, в якій необхідно підвищити рівень унікальності та спочатку перекладаєте її з української мови на, наприклад, італійську. Після перекладу на італійську ви перекладаєте італійський варіант вже на французьку, після перекладу на французьку ви вже можете перекладати частину тексту з французької на українську – ви отримаєте майже унікальний текст, який не бачить антиплагіат, однак є декілька значних недоліків:

  1. Вам обов’язково потрібно буде самостійно вичитувати весь перекладений текст, оскільки частіше за все буде зустрічатися некоректний переклад, який не відповідати змісту самого тексту.
  2. Чим більше мов ви будете використовувати, тобто проміжних кроків для кінцевого перекладу – тим більш нелогічним буде текст та менша унікальність даного фрагменту.
5/5 - (1 голос)

Ви завжди можете звернутись до нас за допомогою, наші перевірені спеціалісти підготують роботу з необхідним для вас рівнем унікальності, що буде відповідати вимогам викладача та вашим побажанням, успіхів в навчанні!