На останньому курсі навчання в університеті перед студентами будь-яких спеціальностей постає чи не найскладніше за весь час завдання — написання дипломної роботи. Вибір однієї теми дипломної викликає стрес і змушує пришвидшуватися серцебиття, не говорячи вже про висловлення гіпотези та проведення дослідження.

Спеціалісти компанії ZULU спокійно ставляться до написання студентських робіт та виробили імунітет на стресові ситуації в їх написанні. Пам’ятайте, дипломна робота — це не те, на що потрібно витрачати свій вільний час, сили та нерви. Ви завжди можете звернутися до нас і ми виконаємо ваше завдання за найдемократичнішу ціну, відповідно до всіх вимог та побажань, а тому — на найвищу оцінку.

Чому потрібно обирати тему?

Тема дипломної роботи — це ваше обличчя для викладача при захисті. Тема визначає рівень вашого розуміння дисципліни, з якої виконуєте дипломну роботу, рівень ваших знань та умінь, які ви здобули за весь період навчання в університеті. Викладач за темою дипломної з легкістю може визначити про що йтиметься у роботі, а також зробити припущення щодо питань, які могли у вас виникнути при написанні та які ви не дослідили, тому вибір правильної теми — надважливе завдання!

Де знайти тему дипломної роботи?

Photo

При написанні будь-якого виду студентських робіт ключове джерело для отримання інформації - методичні рекомендації. Дипломна робота у тому числі не виняток. У методичці ви можете знайти перелік рекомендованих тем дослідження, вимоги щодо оформлення дипломної роботи, рекомендовані план та перелік літератури.

Здебільшого, якщо перелік тем наводиться, студенти користуються саме ним. Проте це не завжди правильно. Досить часто методичні рекомендації є застарілими, теми вже багато разів досліджували, тому втратили актуальність і не можуть мати яку-небудь новизну.

Якщо теми дипломних робіт методичкою не визначені, іноді викладачі можуть їх надати самостійно, але в будь-якому випадку вибір теми дипломної саме за вами. Ваша ініціативність та оригінальність може додатково позитивно оцінитися науковим керівником, тому не бійтеся обирати особливу тему, не визначену методичкою та побажаннями викладача.

Які існують критерії у виборі теми дипломної?

Photo
  1. Актуальність. Тема дипломної роботи обов’язково має відповідати вимогам сьогодення. Писати про події далекого минулого доцільно зі сторони порівняння того часу і теперішнього або ж зі сторони еволюціонування.
  2. Новизна. У дипломній роботі ви обов’язково повинні висловити гіпотезу та в процесі дослідження підтвердити або спростувати її. Якщо гіпотеза — давно встановлений факт, про новизну тут ніяк не йдеться, відповідно, і тема не буде новою.
  3. Наявність достатньої кількості літератури за даною тематикою. Однозначно, дипломна робота — це більше практичне дослідження, але ви також маєте визначити чи розглядалася ця тема іншими науковцями, які їхні висновки з даного питання та оцінити їх. Тобто теоретична складова також присутня, а отже слід перед вибором теми одразу ж визначитись із джерелами.
  4. Зрозумілість. Тема має бути знайомою для вас та бажано, щоб у вас уже були певні знання з цієї тематики, невідомість не лише лякає, а ще й значно затягує роботу та обмежує хід думок.
  5. Відповідність вашим інтересам. Цей пункт є чи не найважливішим при написанні будь-якої студентської роботи. Тема дипломної має бути цікавою для вас: ви повинні надихатися нею, з задоволенням розпочинати написання та бути впевненими у ній на захисті дипломної роботи.

Правильний вибір теми дозволяє отримати високу оцінку та загалом впливає на ваше закінчення університету. Компанія ZULU завжди рада поділитися досвідом, цінними порадами, а також виконати дипломну роботу за вас, тому чекаємо на замовлення та бажаємо успіху!

5/5 - (211 голосів)
Оцініть запис

Ви завжди можете звернутись до нас за допомогою, наші перевірені спеціалісти підготують роботу з необхідним для вас рівнем унікальності, що буде відповідати вимогам викладача та вашим побажанням, успіхів в навчанні!