Дипломна робота — найважливіший та найскладніший вид студентської роботи, який потребує ґрунтовного дослідження та впливає на отримання вами диплому.

Такий важливий етап вашого навчання у закладі вищої освіти радимо довіряти професіоналам. Спеціалісти компанії ZULU з легкістю виконують дипломні роботи на замовлення. При цьому ми можемо як просто допомогти здійснити вибір теми диплома, так і супроводжувати вас аж моменту успішного захисту.

Photo

Серед наших спеціалістів чимало викладачів та аспірантів, тому ми знаємо найтонші критерії оцінки дипломної роботи, а отже гарантуємо якість диплому та отримання відмінної оцінки.

Підготовка до захисту диплому:

Насамперед вкотре хочемо вам нагадати про важливість ознайомлення з методичними матеріалами: у цьому документі ви однозначно зможете знайти інформацію про процедуру захисту та оцінювання дипломної роботи.

Також перед захистом диплому здебільшого проводяться консультації, які також варто відвідати: по-перше, щоб отримати інформацію про захист; по-друге, щоб показати викладачу свою відповідальність та зацікавленість в успішному захисті дипломної роботи.

Як оцінюється дипломна робота?

Захист дипломної роботи відбувається на відкритому засіданні державної екзаменаційної комісії та регламентується «Положенням про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах». У кожному закладі освіти таке положення розробляється на локальному рівні. У цілому вони є схожими, проте деякі відмінності все одно можуть бути, тому з ними краще ознайомитись.

Оскільки захист дипломної роботи відбувається відкрито, якщо вам потрібна підтримка рідних або друзів, ви вільно можете їх запросити, але краще все одно попередити комісію про таке ваше за бажання.

Дипломна робота друкується та подається в Державну екзаменаційну комісію (ДЕК) разом із рецензією наукового керівника. У такій рецензії міститься відгук викладача на вашу роботу, де зазначаються позитивні та негативні моменти дослідження, а також ставляться питання, які повинні додатково розкрити при захисті дипломної роботи.

Захист-оцінка:

Сама процедура захисту є багато етапною та включає:

  • доповідь студента про зміст роботи;
  • запитання до автора;
  • оголошення відгуку наукового керівника та рецензента;
  • відповіді студента на запитання осіб, присутніх на захисті;
  • заключне слово студента;
  • рішення комісії про оцінку роботи.

Останній етап захисту диплому є найбільш очікуваним та водночас найхвилюючішим.

Результати захисту дипломної роботи оцінюються у балах, які відповідно конвертуються у оцінки за шкалою ЕСТS та 4-бальною (традиційною).

Photo

Хочемо звернути вашу увагу на те, що часом трапляються випадки отримання незадовільної оцінки за результатами захисту дипломної роботи. Таких випадків під час засідання ДЕК одиниці, проте слід пам’ятати: оцінка при захисті повністю залежить від тексту диплому. Перед захистом вашу роботу кожен із членів комісії прочитає та зробить попередні висновки про вас та ваші знання. Звичайно, це перше враження, яке після захисту може змінитися. Проте, як свідчить практика, якщо робота повністю скопійована з інтернету, не вироблена гіпотеза або неправильне оформлення дипломної – про отримання бажаної оцінки можна точно забути.

Компанія ZULU завжди готова допомогти вам у написанні та захисті дипломної роботи. Ми зробимо все на найвищому рівні, а ви гарантовано отримаєте найвищу оцінку, слова похвали від викладача та чимало вільного часу, який могли витратити на нецікаву, монотонну роботу з написання дипломної.

5/5 - (209 голосів)
Оцініть запис

Ви завжди можете звернутись до нас за допомогою, наші перевірені спеціалісти підготують роботу з необхідним для вас рівнем унікальності, що буде відповідати вимогам викладача та вашим побажанням, успіхів в навчанні!