Вчитися без електроенергіх непросто, але цілком можливо. Аварійні відключення примушують нас панікувати і нервуватися з приводу виконання домашніх завдань.

Відсутність електроенергії може бути значною перешкодою у навчанні, адже освітні програми та їх обсяги залишаються незмінними, а ось часові можливості для опановування матеріалу значно скоротились. Проте це не є проблемою для наших спеціалістів компанії ZULU, які готові допомогти вам у написанні студентських робіт за будь-яких обставин.

В умовах відсутності світла та зв’язку особливо важливо володіти навичками тайм-менеджменту та бути раціональним у своїх діях. Ми сформували декілька пунктів-порад, які допоможуть успішно навчатися, навіть без світла та Інтернету:

Запасіться тимчасовими джерелами енергії

Photo

Варто запастися свічками, ліхтарями, придбати УПСи (джерела безперебійного живлення) та повербанки, розглянути варіант купівлі генератору. Пропонуємо декілька прикладів застосування названих пристроїв: свічки та ліхтарі забезпечать можливість читати та опрацьовувати матеріали підручників, писати конспекти. Також можна скористатися ними у якості підсвітки клавіатури на ноутбуці та взагалі для гарного освітлення приміщення.

УПСи та повербанки – незамінна електроніка, що продовжить час «життя» вашого телефону, планшету, нотубуку та іншої техніки на 3-6 год.

Генератор – це справжнє спасіння, яке поверне увесь ваш будинок з кожним електричним предметом до нормальних умов.

Життя за графіком відключень світла

ВАЖЛИВО дізнатися графік відключень світла у вашому районі/населеному пункті. Де знайти? На офіційних сайтах, у телеграм-каналах, соцмережах органів влади вашого міста/селища. Наявність у вас такої інформації буде корисною, тому що:

  • Зможете розподілити домашні завдання на ті, що «потребують Інтернету» та «не потребують Інтернету». У години наявності зв’язку доцільно зайнятися скачуванням лекційних матеріалів та практичних занять. З системи Moodle, гугл-класу, групи з вашим викладачем перемістіть їх на телефон чи ноутбук. Це забезпечить доступ до книг та робочих зошитів у будь-який час.
  • Знатимете час, у який зможете роздрукувати на принтері необхідні завдання. Скористайтеся паперовим форматом семінарських завдань та зекономите заряд смартфону на перегляд їх в електронному вигляді.
  • Буде можливість проходити онлайн-тести, курси, тренінги та всі термінові завдання у моменти, коли є світло та зв'язок. Знайдіть інформацію для презентації та доповіді заздалегідь, а ось оформити ці роботи зможете і без наявності зв’язку. Уроки з довшим дедлайном встигнете зробити пізніше.
  • Часовий період відключення електроенергії у місці, де ви перебуваєте, зможете використати для написання есе, частин курсової роботи (за умови наявності зарядженого ноутбуку), вирішення задач та інших завдань, які ви попередньо роздрукували.
  • Працюйте, вчіть домашні завдання, пишіть дипломну, коли є зв'язок. Натомість, для того, щоб зустрітися з рідними, відпочити, зайнятися спортом, прогулятися світло не потрібне.

Вчитися без світла та Інтернету – реально. Важливо лише правильно та ефективно організувати свій час, такий обмежений та дорогоцінний. Ми піклуємось про вас та готові вирішити будь-яке завдання!

Ви завжди можете звернутись до нас за допомогою, наші перевірені спеціалісти підготують роботу з необхідним для вас рівнем унікальності, що буде відповідати вимогам викладача та вашим побажанням, успіхів в навчанні!