Презентація до захисту роботи - кінцевий етап у підготовці вашого дослідження. Поєднання вдалого оформлення, логічного викладення тексту і відшліфованої промови - це гарантія чудового виступу. Компанія ZULU працює з 2018 року та займається підготовкою презентацій до захисту роботи. У нас найдемократичніші ціни та найвища якість, ми гарантуємо відмінну оцінку та чекаємо на ваші звернення.
Структура презентації

Правильно поданий зміст презентації має левову частку впливу на оцінку. Як правило, на титульному слайді розміщують ту ж інформацію, що і на першій сторінці курсової/диплому. Вказується назва університету, кафедри, тема роботи, виконавець, науковий керівник тощо. Доцільно також розмістити емблему університету. Якщо таких вимог немає, то на першому слайді вказується лише тема і доцільно підібрати картинку, яка буде її відображати. Далі, зазвичай, сторінка змісту, вступ, зі всіма його структурними частинами (1-2 слайди), основна частина (3-5 слайдів на кожний розділ), висновки та список використаних джерел. Загалом ідеальна презентація містить 15-20 слайдів.
Вдала структура презентації має вагоме значення, проте є лише частиною успіху. Нижче ми розкриємо найважливіші поради, що стосуються оформлення.
Візуалізація презентації
Презентація має бути в одному стилі. Дотримання однакового фону і подібної колірної гами на слайдах важливе для гармонійності роботи. Використовуйте однаковий шрифт для заголовків та основного тексту. Також важливо, щоб на кожному слайді співпадали розмір шрифту, інтервали та абзаци.
Використання анімаційних ефектів покаже високий рівень володіння інформаційними технологіями. Для переходів між слайдами застосуйте 3-4 різних ефектів. Більша їх кількість може порушити гармонійність роботи.
Пам'ятайте, що органи чуття побудовані таким чином, що краще сприймають фото- та відеоматеріали, аніж значні масиви тексту. Подбайте про те, щоб на вашому слайді було 30-40% тексту, 40% графічного матеріалу та 20% вільного місця. Наявність незаповненої частини слайду теж дуже важлива. Слайд, який переобтяжений різноманітними матеріалами, важко сприймається слухачами.
Зміст презентації

Показуйте у презентації головні результати вашої курсової/дипломної роботи. Згідно зі стандартом, обсяг таких робіт у середньому 20-100 сторінок. Досить складно виділити основне з такої величезної кількості аркушів. Але є дієвий спосіб. Перед тим, як робити презентацію, створіть документ WORD. Викладіть на 2 сторінках найважливіші, на вашу думку, пункти роботи. Максимально скорочуйте речення та відкидайте ті, що не відображають суті. Ці 2 сторінки і є розмір 15-20 слайдів.
У презентації варто показати найсуттєвіші схеми та таблиці з курсової/дипломної роботи. Підбирайте текст на слайді таким чином, щоб він відображав зміст графічного матеріалу, який вставите на слайд. Якщо у вашій роботі достатньо рисунків та графіків, то можна застосувати їх замість фото- та відеоматеріалів, про які сказано у пункті 4. Для викладача таблиці, що отримані у результаті вашої праці, значно важливі, аніж картинки з Інтернету.
Підготовка до захисту
Вдала презентація – це 70% успіху. Інші 30% - вміння виступати перед аудиторією, начитаний текст та відповіді на запитання від викладача за темою роботи. Щоб відчувати себе «як риба у воді», підготуйте текст доповіді для супроводу презентації. Ви завжди зможете заглянути у нього, коли сонце закриє екран мультимедійної дошки і буде погано видно, коли викладач задасть питання щодо попереднього слайду, який вже показали, і ви не бачите інформації на дошці. Також варто придбати планшетку, до якої прикріпите текст до презентації.
Підготовка якісної презентації вимагає зусиль і творчого підходу. Робіть це поступово, продумайте кожну деталь, яка може стати родзинкою виступу. І пам’ятайте про необхідність створення образу: вбрання і зачіска також вагомий елемент вдалої презентації, який допоможе підкреслити вашу підготовленість до захисту важливої роботи.
Ви завжди можете звернутись до нас за допомогою, наші перевірені спеціалісти підготують роботу з необхідним для вас рівнем унікальності, що буде відповідати вимогам викладача та вашим побажанням, успіхів в навчанні!