Щороку, а у деяких університетах навіть щосеместру, перед студентами ставиться завдання написати курсову роботу. Першочерговим завданням при цьому постає обрати предмет та тему.

Photo

Досить часто таке завдання, як визначення теми курсової роботи, вводить студентів у глухий кут та змушує або обрати тему “наосліп”, або значно напружитися, щоб вигадати тему.

Обидва варіанти є малопозитивними, але у нас є чудова пропозиція для вас — звернутися до спеціалістів компанії ZULU та замовити курсову роботу. Ми працюємо більш як 5 років, щодня працюємо з курсовими роботами та з легкістю можемо допомогти визначитися з темою роботи та виконати її.

Якщо ж у вас є невимовне бажання зробити це самостійно — ми готові вам дати декілька порад, які обов’язково полегшать виконання завдання та дозволять це зробити максимально швидко і якісно.

Що таке курсова робота?

Курсова робота — це вид самостійної навчально-наукової роботи з елементами дослідження, що виконується студентами закладів вищої або спеціальних закладів середньої освіти протягом семестру з метою закріплення, поглиблення й узагальнення знань, здобутих за час навчання, та їхнього застосування до комплексного вирішення конкретного фахового завдання.

Навіщо курсовій присвоювати тему?

Тема курсової роботи — це як ім’я людини або назва її професії, для того, щоб відрізняти від інших — потрібно дати назву, яка відображатиме сутність роботи. Тема курсової роботи дозволяє визначити іншим людям про що йдеться у курсовій, який предмет дослідження та яка проблема вами порушується.

Де знайти тему курсової роботи?

Photo

По-перше, на що потрібно звернути увагу при написанні курсової роботи — методичні рекомендації. Там ви можете знайти не лише вимоги до оформлення курсової, а ще й варіанти тем роботи, план дослідження та перелік рекомендованої літератури.

Окрім цього, деякі викладачі можуть запропонувати варіант теми курсової роботи, але в будь-якому випадку ви можете обрати тему самостійно, навіть таку, що не відповідає переліку з методички або бажань викладача. Ваше завдання — обов’язково повідомити викладача про тему, яку хочете дослідити, при цьому ваша ініціативність та оригінальність може додатково позитивно оцінитися керівником, тому не бійтеся обирати особливу тему курсової роботи.

Як обрати тему курсової?

  1. Тема має відповідати вашим інтересам. Написати курсову роботу можна і за нецікавою для вас темою, проте навіщо змушувати себе це робити, витрачати значно більше часу, сил та енергії на написання нудної курсової? Цікава тема = цікавий захист = відмінна оцінка
  2. Тема курсової має бути зрозумілою для вас. Погодьтесь, писати курсову з фізики зі значною кількістю розрахунків — це завдання з величезною зірочкою для юриста. Навіть студенту-юристу, який розуміється у сімейних відносинах буде важкувато писати про незнайоме право інтелектуальної власності. Тема курсової має дозволяти вам вільно та впевнено почуватися у цій царині.
  3. За цією темою курсової має бути достатня кількість літератури. Варто зазначити, що курсова робота більшою мірою є аналітичною роботою з елементами дослідження: курсова може бути як повністю присвячена аналізу наукових джерел, так і мати хоча б один розділ теоретичний, а інші — практичні. Відповідно, якщо тема абсолютно нова або відсутні національні, закордонні джерела з цієї теми, аналіз наукових позицій здійснити буде неможливо, тим паче важким стає завдання оформлення списку використаної літератури.

При виборі теми курсової роботи потрібно зважати на чимало факторів та розглядати їх не відокремлено, а у сукупності. Невеличкий секрет від нас: якщо не можете визначитися з темою, можете звернутися до наукових робіт вашого викладача. Пам’ятайте, що тема має бути вам до вподоби, а якщо вона ще й співпадатиме з інтересами керівника — захист курсової на “відмінно” вам гарантований!

4.9/5 - (205 голосів)
Оцініть запис

Ви завжди можете звернутись до нас за допомогою, наші перевірені спеціалісти підготують роботу з необхідним для вас рівнем унікальності, що буде відповідати вимогам викладача та вашим побажанням, успіхів в навчанні!