Курсова робота – це вид студентської роботи, який щороку, а часом і щосеместру пишуть всі студенти, які навчаються в університетах, коледжах та технікумах. Ми неодноразово розповідали вам про оформлення курсових, а також про вимоги для їх змісту. У цій статті ми хочемо розповісти вам, по суті, про кінцевий етап написання курсової роботи – перевірку курсової на плагіат, або іншими словами на відсоток унікальності (оригінальності).

Photo

Даний вид студентської роботи відноситься до досить складних та об’ємних: так, курсова більша по розміру та більш унікальна, ніж реферат, але порівняно з дипломною роботою поступається за цими показниками.

Для студента перевірка унікальності курсової є стресовим завданням, адже вгадати вимоги викладача та сервіс перевірки, який він використовує, – вкрай важко.

Якщо ви бажаєте уникнути всіх неприємностей, пов’язаних з написанням курсової роботи, радимо звернутися до спеціалістів компанії ZULU. Ми з легкістю можемо виконати найсуворіші вимоги, при цьому вартість написання курсової роботи буде мінімальною.

Що таке унікальність?

Унікальність курсової роботи можна визначити як ступінь відсутності плагіату, рівень оригінальності роботи, що визначається кількістю та співвідношенням у роботі власних суджень автора та запозичень.

Який має бути відсоток унікальності курсової?

Photo

Однозначно відповісти на це запитання неможливо. У кожного університету, кафедри й навіть викладача є власні судження з цього приводу.

Пам’ятайте про обов’язковість ознайомлення з методичними рекомендаціями – про правила академічної доброчесності, відсутність плагіату та відсоток унікальності там точно щось знайдеться, що можна використати як при написанні курсової, так і при перевірці її на плагіат.

Якщо звернутися до нашого досвіду, відсоток унікальності навіть залежить від спеціальності. Так, найпоблажливішими є вимоги до студентів медичних та технічних спеціальностей – від 50%, для представників технічних професій цей показник трішки вищий – десь 65%, найсуворіші вимоги для гуманітаріїв – від 75%.

Звичайно, такі цифри є орієнтовними, чим вищий відсоток унікальності — тим краще.

Як перевірити курсову на плагіат?

У викладачів існують різні способи та алгоритми перевірки. Це можуть бути як онлайн-сервіси, так і просто налаштований викладацький погляд, який з-поміж тисячі слів здатний визначити оригінальний текст і рерайт. Але і їх можна трішечки обманути. Як? Читайте у нашій статті про те, як обійти антиплагіат.

ТОП-5 сервісів перевірки:

Як ми зазначали вище, якщо є інформація про антиплагіат викладача — користуйтеся саме ним.

З нашого досвіду найкращими є:

eTXT (друга назва Antiplagitarism.NET):

+ можна перевіряти як текстом, так і суцільним документом;

+ зручне копіювання перевіреного тексту;

+ звіт з унікальності можна сформувати окремим документом;

- працює після інсталяції програми;

- розробники з рф.

Text.ru:

+ працює онлайн;

+ безплатний;

+ окрім відсотка унікальності також перевіряє правопис та здійснює SEO-аналіз;

- є ліміти по перевірці;

- розширені можливості лише при реєстрації;

- розробники з рф.

Advego:

+ працює онлайн;

+ можна завантажити програму;

+ можна назвати перевірку;

+ виділення різними кольорами плагіату;

- постійна перевірка, що ви не робот;

- необхідність реєстрації;

- розробники з рф.

Unicheck:

+ окрема функція цитування (правильно оформлена цитата — не плагіат);

+ перевірка як документа, так і тексту;

+ збереження перевірок;

- малий ліміт безкоштовного використання;

- досить висока вартість перевірки;

EduBirdie:

+ простий і зрозумілий інтерфейс;

+ можливість вибору типу контенту;

+ перевірка тексту або цілого документу;

- менш багатоаспектна перевірка, порівняно з попередніми сервісами.

Як бачимо, сервісів для перевірки відсотка унікальності більше ніж достатньо. Ви можете обрати один ресурс, зручний для вас, або ж користуватися ними усіма (що ми й рекомендуємо!). Пам’ятайте, якщо відомо яким антиплагіатом користується викладач — орієнтуйтеся саме на нього, але також враховуйте результати інших перевірок.

Як підвищити унікальність тексту?

  1. Цитуйте правильно та робіть посилання на використані джерела;
  2. Уникайте шаблонних фраз;
  3. Не переписуйте цілі абзаци з чужих робіт, краще прочитайте і своїми словами “перекажіть”;
  4. Використовуйте синоніми та займенники, але не перебільшуйте з ними, адже курсова – це науковий текст;
  5. “Міксуйте” результати декількох джерел, а не зациклюйтесь на одному, якщо цього не вимагає тема дослідження;
  6. Завжди уникайте способу додавання унікальності через заміну літер! Ні в якому разі не використовуйте заміну символів (однакові за виглядом символи українською та англійською мовами міксують між собою) - цей спосіб зараз виявляється абсолютно всіма програмами перевірки на унікальність.

Дані способи підвищення унікальності тексту можуть допомогти вам при написанні курсової роботи, але слід враховувати, що хороший антиплагіат або умілий викладач навіть такі лайфхаки можуть виявити. Найнадійніший варіант – це скористатися послугами компанії ZULU з написання курсової роботи, адже ми гарантуємо якість та отримання найвищої оцінки.

4.9/5 - (205 голосів)
Оцініть запис

Ви завжди можете звернутись до нас за допомогою, наші перевірені спеціалісти підготують роботу з необхідним для вас рівнем унікальності, що буде відповідати вимогам викладача та вашим побажанням, успіхів в навчанні!