Photo

За наявності бажання та чітко визначених пріоритетів цілком реально і гарно заробляти, і отримувати відмінні оцінки. Звучить фантастично, чи не так? Але досвід успішних студентів, що згодом стали викладачами у престижних університетах і авторами у нашій компанії, показує дієвість знаходження балансу між навчанням та роботою.

Водночас, слід пам'ятати про досвід наших успішних клієнтів, яким компанія ZULU завжди готова допомогти у вирішенні будь-яких навчальних завдань. Час - це гроші, ми цінуємо ваш час та чекаємо на замовлення!

Ми зібрали декілька секретів, якими поділися найкращі експерти ZULU. Їх використання обов’язково допоможе вам налагодити навчальну діяльність без перешкод для роботи.

Зарплата-бали за семестр

Працюєте заради підробітку, щоб мати свої «карманні» гроші - у такому випадку часу на навчання залишається достатньо і його варто використати раціонально. Якщо ж влаштувалися на роботу з чітким графіком, тут буде складніше. Скоріше за все, навчатися зможете тільки у вільний час та на вихідних. У будь-якому випадку буде 2 частини навантаження, а ось відсоток доцільно визначити з урахуванням цілей, які перед собою ставите.

Встановіть графік

Коли знаєте обсяги завдань, які необхідно виконати (врахуйте сюди й інші сфери життя, наприклад, побутові обов’язки), варто подбати про вибір оптимальних шляхів щодо їх реалізації. Так, прокидатися об 11 ранку, весь день метушитися та лягати спати, коли світає, мабуть, не найкраща ідея. Жити за планом - звучить нудно і нецікаво, зате ефективно. Це не означає розписувати кожну хвилину: визначити час на основні складові дня і бути впевненим у часових та фізичних можливостях реальності свого плану – ось головна ціль складання графіку. Користуйтесь замітками, додатками для планування, ведіть щоденний. Оберіть свідоме керування своїм життям і побачите результати. Хаос не допоможе все зробити вчасно, а ось структуризація – найкращий помічник для «розгрібання завалів».

Комунікуйте

Photo

Поради, викладені вище, допоможуть досягнути внутрішньої гармонії серед тої купи справ, які неодмінно виникають у процесі поєднання роботи та навчання. Та пам’ятайте, ви живете у соціумі. А у перераховані частини вашого життя входять і вимогливі викладачі, і суворий начальник. Вони усі чекають позитивних результатів та продуктивності. Шлях до порозуміння з цими людьми – комунікація. Краще одразу попередити викладача, що працюєте та не зможете бути присутніми на парах. Візьміть його контакти, куди скидатимете домашні завдання. Пишіть періодично про виконану роботу за певний проміжок часу. Не допускайте помилки студента, який «зник» і від якого «ні слуху, ні духу», але виникає диво і він з’являється на екзамен. У такому випадку претендувати хоча б на 3 буде досить складно. На роботі також потрібно виконувати вимоги, які ставить бос. Без цього не можна розраховувати на довгу та стабільну співпрацю. Але коли виникає можливість попрацювати менше, зробити щось пізніше або передоручити певну роботу колезі – скористайтеся цим. 10-15 вільних хвилин від роботи – це зроблений семінар або написаний конспект.

Відпочивайте

Дотримання усіх попередніх умов буде у нагоді тільки тоді, коли ви маєте здоровий сон, спілкування з рідними та у ваших очах видніється блиск, а не втома. Все має бути у міру. Здоров’я – ось запорука вашого успіху. Визначте кількість часу, у який ви будете відпочивати кожен день. Відпочивайте ввечері. Робіть спонтанні відпочинки. Майте вихідні. Буденні клопоти будуть завжди, а ось відновлювати сили поступово значно краще, аніж довести себе до стану повного виснаження.

Надихайтеся секретами успіху від авторів ZULU та відкривайте для себе нові секрети. Створіть власну формулу успіху. Основа для неї – це ваш вибір у створенні того способу життя, за якого буде комфортно і працювати, і навчатися.

Ви завжди можете звернутись до нас за допомогою, наші перевірені спеціалісти підготують роботу з необхідним для вас рівнем унікальності, що буде відповідати вимогам викладача та вашим побажанням, успіхів в навчанні!